Zakres usług

Usługi / Ubezpieczenia

Ważnym aspektem gospodarki majątkowej Wspólnot Mieszkaniowych są Ubezpieczenia zarządzanego majątku. Zapewniamy ciągłe ubezpieczenie naszym Wspólnotom, co pozwala na bezpieczne zamieszkiwanie nieruchomości.

Wszelka działalność, w tym zarządzanie majątkiem Wspólnot, niesie ze sobą różnego rodzaju ryzyko powstania szkód, które wynikają z przyczyn losowych jak i z działania Zarządców, czy członków tych Wspólnot.

Zadaniem ubezpieczeń majątkowych jest odkupienie przedmiotowego ryzyka za cenę określoną w polisie ubezpieczeniowej (składka ubezpieczeniowa).

Z wielu rodzajów ubezpieczeń Wspólnoty mają do wyboru :

Przy zawieraniu ubezpieczeń warto skorzystać z Brokera Ubezpieczeniowego, który doradzi Państwu, jaki zakres ubezpieczeń będzie optymalny dla Państwa a także pokieruje procesem likwidacji ewentualnej szkody. Pomoc brokera nie spowoduje zwiększenia składki i nie niesie ze sobą żadnych dodatkowych kosztów. Nasze biuro współpracuje z Brokerem Ubezpieczeniowym, specjalistą w swojej dziedzinie – panem Andrzejem Ciesielskim, który przygotowuje specjalny Pakiet Ubezpieczeniowy pod konkretną nieruchomość. Pakiet jest szyty na miarę Wspólnoty i zabezpiecza budynek od większości zagrożeń.

Wszelkie informacje otrzymacie Państwo w Biurze Zarządcy pod numerem telefonu 068 454 70 29 lub u Brokera tel. 502 098 495